• Płatności

Filtry odwróconej osmozy z mineralizatorem

Jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie uzdatniania wody jest filtr odwróconej osmozy z mineralizatorem.

Filtruj

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-20 z 26 pozycji
Aktywne filtry

Co to jest filtr odwróconej osmozy z mineralizatorem?

Filtr odwróconej osmozy z mineralizatorem to zaawansowane urządzenie do oczyszczania wody, które łączy w sobie skuteczność filtracji RO z dodatkowym etapem mineralizacji. Proces odwróconej osmozy, przy pomocy membrany pólprzepuszczalnej i wysokiego ciśnienia, usuwa z wody praktycznie wszystkie zanieczyszczenia, a następnie dodatkowy mineralizator wprowadza do oczyszczonej cieczy niezbędne minerały, które są niezwykle ważne dla ludzkiego zdrowia (m.in. wapń i magnez), a ponadto podnosi jej pH.

Filtry RO z mineralizatorem - najważniejsze zalety

Czysta wodą z dodatkiem mineralów - filtry osmotyczne z mineralizatorem zapewniają dostęp do czystej wody, wolnej od zanieczyszczeń, a jednocześnie wzbogaconej w niezbędne minerały. Inwestycja w zdrowie - dzięki dodatkowemu etapowi mineralizacji filtry tego typu dostarczają organizmowi niezbędnych mikroelementów, które są istotne dla utrzymania nienagannej kondycji zdrowotnej i dobrego samopoczucia. Smak i zapach wody - etap mineralizacji może równiez poprawić doznania organoleptyczne takie jak smak i zapach wody. Kompletna ochrona przed zanieczyszczeniami - proces odwróconej osmozy usuwa praktycznie wszystkie zanieczyszczenia z wody, włączając w to bakterie, wirusy, metale ciężkie oraz związki chemiczne, zapewniając czysta i bezpieczna wodę pitna.

Filtry osmotyczne z mineralizatorem w sklepie MojaWoda.com

Filtry odwróconej osmozy z mineralizatorem stanowią nowoczesne i skuteczne rozwiązanie problemu zanieczyszczonej wody pitnej. Pamiętaj, że znajdziesz je w ofercie naszego sklepu!

Śledź nas na Facebooku