• Płatności

 • -199,00 zł
grade PROMOCJA

RO400 Filtr wody bezzbiornikowy odwrócona osmoza

RO400
Ocena 
2 049,00 zł
1 850,00 zł Zniżka 199,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Ilość
Dostępny

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

RO400 Filtr wody bezzbiornikowy odwrócona osmoza

RO400 Filtr wody bezzbiornikowy odwrócona osmoza

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

Nowoczesny, bezzbiornikowy system odwróconej osmozy RO400 WodaRO

RO400 to najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie filtracji wody. To niewielkie, kompaktowe urządzenie pozwala uzyskać świeżą, krystalicznie czystą wodę na bieżąco, bez konieczności magazynowania jej w osobnym zbiorniku. System został zaprojektowany tak, aby pracować wydajnie a przy tym niezwykle ekonomicznie. Model RO400 stawia na oszczędność i łatwość w instalacji i użytkowaniu. W zestawie komplet wkładów na zapas!

Najważniejsze zalety systemu RO400:

 • Wysoki przepływ, inteligentne sterowanie i oszczędność energii.
 • Kompaktowa, niewielka obudowa
 • Prosty montaż i eksploatacja
 • Elektroniczna kontrola żywotności elementów filtrujących
 • Posiada system antyzalaniowy
 • Membrana 400 GPD - skuteczna filtracja wody metodą odwróconej osmozy bez konieczności magazynowania jej w osobnym zbiorniku
 • Podświetlany wyświetlacz do szybkiej kontroli pracy urządzenia
 • Filtr posiada osłonę przeciwpyłową
 • Inteligentne oprogramowanie z technologią oszczędzania wody
 • Do systemu pasują standardowe wkłady 10".

Odwrócona osmoza - najskuteczniejszy sposób oczyszczania wody

System przeznaczony do poprawy jakości wody metodą odwróconej osmozy, jednej z najbardziej zaawansowanych metod oczyszczania wody. Usuwa 99,99% wszystkich zanieczyszczeń wody: mechanicznych, związków rozpuszczonych i mikroorganizmów. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów odwróconej osmozy, model RO400 posiada membranę 400 GPD, która filtruje wodę na bieżąco, dzięki czemu nie ma konieczności magazynowania jej w osobnym zbiorniku który zajmuje dużo miejsca w szafce. Dzięki RO400 czysta woda może być pobierana w każdej chwili w dowolnej ilości. Cały system filtrujący został zamknięty w niewielkiej obudowie przez co zajmuje mało miejsca w szafce.

Inteligentne oprogramowanie

W połączeniu z wysoce wydajną technologią oszczędzania wody, pomaga zaoszczędzić na rachunkach za wodę. Inteligentne oprogramowanie przeznaczone do pracy systemu, przedłuża żywotność membrany i innych elektrycznych części sterujących. Urządzenie posiada funkcję przypominania o żywotności elementów filtrujących. System przestanie działać automatycznie po wykryciu wycieku, inteligentny wyświetlacz będzie nadal migał wraz z sygnałem dźwiękowym alarmu.

Łatwy montaż i eksploatacja.

Nie potrzebujesz fachowca do montażu czy serwisu urządzenia ponieważ zostało zaprojektowane tak, aby jego eksploatacja była prosta i intuicyjna dla każdego. Aby wymienić wkład należy odkręcić nakrętkę obudowy, wyjąć zużyty wkład, włożyć nowy a następnie zakręcić. Do systemu pasują standardowe wkłady 10".

Nowoczesna wylewka przeznaczona do pobierania czystej wody po procesie filtracji.

Pasuje do wszystkich filtrów kuchennych. Kran posiada ceramiczną trwałą głowicę. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje komfort użytkowania oraz niezawodność. Bardzo łatwy w montażu, elegancko prezentuje się przy każdych standardowych bateriach kuchennych. W zestawie znajduje się komplet akcesoriów do podłączenia.

Woda przepływając przez ten system poddana jest 5-stopniowej filtracji

1 STOPIEŃ FILTRACJI - FCPS5-AB Specjalistyczny wkład polipropylenowy Aquafilter wykonany w antybakteryjnej technologii BACinix, o dokładności filtracji 5 mikron. Technologia BACinix wprowadza filtrację wody na nowy poziom. Oprócz klasycznej filtracji mechanicznej, wkład działa antybakteryjnie i bakteriostatycznie na mikroorganizmy znajdujące się w wodzie. Technologia BACinix wykorzystuje nanocząsteczki srebra, naturalnego pierwiastka bakteriobójczego.

2 STOPIEŃ FILTRACJI - FCCBL-G-AB Najnowszy blok węglowy z węgla łupin orzechów kokosowych, wykonany w technologi BACinix™  wykorzystującej nanosrebro. Wkład doskonale redukuje chlor, substancje organiczne, niektóre pestycydy, poprawia smak i zapach wody. Specjalne złoże redukuje twardość wody oraz obniża stężenie metali ciężkich. Technologia nanosrebra BACinix™, uodparnia wkład na rozwój bakterii i drobnoustrojów, wydłużając tym samym żywotność wkładu.

3 STOPIEŃ FILTRACJ - FCPS5-AB Specjalistyczny wkład polipropylenowy Aquafilter wykonany w antybakteryjnej technologii BACinix, o dokładności filtracji 1 mikron.

4. STOPNIEŃ FILTRACJI - Membrana osmotyczna 400 GPD - Membrana osmotyczna zatrzymuje 96%-99,99%, rozpuszczonych w wodzie zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, metali ciężkich oraz niektórych bakterii i wirusów nie mniejszych niż 0,001 mikrona. Zanieczyszczenia zostają wydzielone i odrzucone do kanalizacji. Idealnie oczyszczona woda przedostaje się przez otwory do centralnego trzpienia i pod wpływem ciśnienia wypływa z membrany.

5 STOPNIEŃ FILTRACJI - FCCBKDF Wkład z kompozycją trzech złóż uzdatniających: węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych, węgla antracytowego i bakteriostatycznego złoża KDF. Filtracja na kompozycji złóż węglowych poprawia klarowność wody. Korzystnie wpływa na jej smak, barwę i zapach.

Specyfikacja techniczna:

 • Model : WodaRO RO400
 • Ciśnienie wody zasilającej: 0,1 MPa ~ 0,4 MPa
 • Przepływ wody: 1,04 l/min
 • Odrzucenie soli: 96%
 • Odzysk wody: > 50%
 • Temperatura pracy: 5 ~ 38 ℃
 • Wejście elektryczne: 100~240V AC 50/60Hz 3A
 • Wyjście: 24V DC 5A
 • Wydajność membrany: 400 GPD
 • Przyłącze wlotowe: 3/8” Quick Connect
 • Bateria szybkozłącza: 3/8”
 • Odpływ: 3/8” Szybkozłącze
 • Wymiary produktu: 392*235*373mm

W zestawie kran oraz akcesoria niezbędne do instalacji, oraz komplet wkładów na zapas!

Parametry techniczne
wodaRO
RO400

Opis

Wysokość wkładu
10"
Wydajność
400 GPD
Opinie

Napisz swoją opinię

RO400 Filtr wody bezzbiornikowy odwrócona osmoza

RO400 Filtr wody bezzbiornikowy odwrócona osmoza

Napisz swoją opinię
Produkty tej samej kategorii

Marka: wodaRO

RO400 Filtr wody bezzbiornikowy odwrócona osmoza + Biocera

Recenzje: 0

Nowoczesny, bezzbiornikowy i oszczędny system odwróconej osmozy. Posiada membranę 400 GPD, dzięki której krystalicznie czysta woda wytwarzana jest na bieżąco. W zestawie z dodatkowym wkładem alkalizującym i jonizującym wodę Biocera AntiOxidant Alkaline oraz podwójną wylewką.

Cena 2 099,00 zł Cena podstawowa 2 348,00 zł
Więcej
grade PROMOCJA

Śledź nas na Facebooku