• Płatności

RO4 Aqua Vita filtr akwarystyczny osmoza 75gpd

RO4AV75P

4-stopniowy system odwróconej osmozy z membraną PENTAIR 75GPD.

275,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Ilość
Dostępny

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

RO4 Aqua Vita filtr akwarystyczny osmoza 75gpd

RO4 Aqua Vita filtr akwarystyczny osmoza 75gpd

4-stopniowy system odwróconej osmozy z membraną PENTAIR 75GPD.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

baner ro75.jpg

Oryginalny filtr akwarystyczny AQUA VITA z membraną Pentair Water 75 GPD, najwyższej jakości wkładami AQUA VITA BPA FREE wraz z akcesoriami niezbędnymi do podłączenia, dedykowany do produkcji wody zdemineralizowanej.

Zestaw wysokojakościowy o podwyższonej wydajności, stosowany głównie w akwarystyce do pozyskania czystej wody w akwarystyce morskiej oraz słodkowodnej w celu uzyskania wody miękkiej, o niskim odczynie pH i prawie zerowej zawartości związków azotu. W systemie zastosowano metodę odwróconej osmozy - jednej z najbardziej zaawansowanych metod oczyszczania wody. Usuwa do 99% wszystkich zanieczyszczeń wody: mechanicznych, związków rozpuszczonych i mikroorganizmów.

Woda produkowana z tego filtra może także służyć do celów kosmetycznych, laboratoryjnych, można używać jej do żelazek parowych. Oferowany zestaw osmotyczny RO4, dzięki zastosowaniu 10-calowych korpusów osmotycznych oraz wkładów Aqua Vita, pozwala na uzyskanie zdecydowanie zwiększonych przepływów, w porównaniu do filtrów liniowych. Dodatkową zaletą zestawu Aqua Vita jest wyprowadzenie wszystkich przyłączy na panel czołowy.

1.jpg2.jpg

Etapy filtracji :

1. Filtr sedymentacyjny AQUAVITA FCPS20 

Wysokiej jakości wkład o dokładności filtracji 20 mikronów. Na tym etapie usunięte zostaną zanieczyszczenia takie jak: piasek, muł, rdza, znajdujące się w wodzie wodociągowej o wielkości ziaren do 20 µm. Wkłady z włókniny polipropylenowej charakteryzują się doskonałą chłonnością zanieczyszczeń. Ich budowa przypomina konsystencję pianki na której powierzchni znajduje się bardzo duża ilość mikropęcherzyków otwartokomorowych. Filtr posiada atest PZH, TUV, BPA FREE oraz PHALATE FREE. 

2. Filtr ze spiekanego węgla aktywowanego AQUAVITA FCCBL10

Niezbędny do zabezpieczenia membrany osmotycznej. Usuwa z wody od 98% do 99% wolnego chloru, rozpuszczalników chloropochodnych, węglowodorów aromatycznych (poprawia smak i zapach wody), a także do 85% pestycydów pochodzenia chloropochodnego, związków wieloaromatycznych, fenolu, benzenu oraz substancji organicznych. Blok węglowy charakteryzuje się mniejszym pyleniem od granulatu węglowego. Filtr posiada atest PZH, TUV, BPA FREE oraz PHALATE FREE.

3. Filtr sedymentacyjny AQUAVITA FCPS5 

Wysokiej jakości wkład o dokładności filtracji 5 mikronów. Na tym etapie usunięte zostaną zanieczyszczenia takie jak: piasek, muł, rdza, znajdujące się w wodzie wodociągowej o wielkości ziaren do 5 µm. Filtr posiada atest PZH, TUV, BPA FREE oraz PHALATE FREE.

4. Membrana osmotyczna PENTAIR TLC-75

Pół-przepuszczalna membrana osmotyczna składa się z wielu warstw nawiniętych na perforowany trzpień umieszczony wewnątrz membrany. Zanieczyszczona woda wtłaczana jest pod ciśnieniem na powierzchnię membrany, gdzie cząstki wody przenikają przez mikroskopijne pory membrany. Zanieczyszczenia zostają wydzielone i odrzucone do odpływu. Idealnie oczyszczona woda przedostaje się przez otwory do centralnego trzpienia i pod wpływem ciśnienia wypływa z membrany.  Membrana zatrzymuje 96-99 % rozpuszczonych w wodzie zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, metali ciężkich oraz pierwiastków radioaktywnych wielkości 0,01 mikrona. Wydajność 75 GPD (Galon Per Day) / 270L na dobę (przy zachowaniu odpowiednich parametrów wody zasilającej).

3.jpgr75.jpg

Wymiary:

1. Wysokość: 39,5cm

2. Głębokość: 15cm

3. Szerokość: 38,5cm

wymiar1.jpgZestaw zawiera:

  • Filtr RO4
  • membranę Pentair Water 75 GPD produkcji USA
  • wkład węglowy FCCBL10 Aqua Vita
  • wkład sedymentacyjny FCPS20 Aqua Vita
  • wkład sedymentacyjny FCPS5 Aqua Vita
  • przyłącze (obejma) kanalizacji
  • ogranicznik ścieku
  • przyłącze wody (1/2, 3/8 bądź 3/4 cala)
  • 5m wężyka
Parametry techniczne
Aqua Vita
RO4AV75P
Opinie
Oceń 

klient zadowolony

Wzorowa obsługa i bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Potrafi doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniego produktu. Polecam.

Oceń 

Rewelacyjna inwestycja

nawet nie zdawalem sobie sprawy ile syfu jest w miejskiej wodzie, polecam

Oceń 

Bezawaryjny

Filtr działa bez zarzutu od dłuższego czasu, nie sprawiając żadnych problemów.

Oceń 

jestem zadowolony

Jakość wody spełniła moje oczekiwania , prowadzenie akwarium stało się dużo łatwiejsze.

Napisz swoją opinię

RO4 Aqua Vita filtr akwarystyczny osmoza 75gpd

RO4 Aqua Vita filtr akwarystyczny osmoza 75gpd

4-stopniowy system odwróconej osmozy z membraną PENTAIR 75GPD.

Napisz swoją opinię
Powiązane produkty
Produkty tej samej kategorii

Śledź nas na Facebooku