• Płatności

RO4 Aqua Vita DEMI filtr akwarystyczny osmoza 75gpd

RO4AVD75P

4-stopniowy filtr odwróconej osmozy z membraną 75GPD oraz żywicą MB400 do wytwarzania wody demineralizowanej.

289,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Ilość
Dostępny

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

RO4 Aqua Vita DEMI filtr akwarystyczny osmoza 75gpd

RO4 Aqua Vita DEMI filtr akwarystyczny osmoza 75gpd

4-stopniowy filtr odwróconej osmozy z membraną 75GPD oraz żywicą MB400 do wytwarzania wody demineralizowanej.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

baner demi75.jpg

Oryginalny filtr akwarystyczny AQUAVITA z membraną Pentair Water 75 GPD, najwyższej jakości wkładami AQUAVITA BPA FREE, wkładem rozbieralnym z żywicą MB400 wraz z akcesoriami niezbędnymi do podłączenia, dedykowany do produkcji wody całkowicie zdemineralizowanej.

Zestaw wysokojakościowy o podwyższonej wydajności, stosowany głównie w akwarystyce do pozyskania czystej wody w akwarystyce morskiej oraz słodkowodnej w celu uzyskania wody miękkiej, o niskim odczynie pH i prawie zerowej zawartości związków azotu. W systemie zastosowano metodę odwróconej osmozy - jednej z najbardziej zaawansowanych metod oczyszczania wody. Usuwa do 99% wszystkich zanieczyszczeń wody: mechanicznych, związków rozpuszczonych i mikroorganizmów.

Woda produkowana z tego filtra może także służyć do celów kosmetycznych, laboratoryjnych, można używać jej do żelazek parowych.

Oferowany zestaw osmotyczny RO4, dzięki zastosowaniu 10-calowych korpusów osmotycznych oraz wkładów AQUAVITA, pozwala na uzyskanie zdecydowanie zwiększonych przepływów, w porównaniu do filtrów liniowych. Dodatkową zaletą zestawu AQUAVITA jest wyprowadzenie wszystkich przyłączy na panel czołowy.

1.jpg2.jpg

1. Filtr sedymentacyjny AQUAVITA FCPS20 

Wysokiej jakości wkład o dokładności filtracji 20 mikronów. Na tym etapie usunięte zostaną zanieczyszczenia takie jak: piasek, muł, rdza, znajdujące się w wodzie wodociągowej o wielkości ziaren do 20 µm. Wkłady z włókniny polipropylenowej charakteryzują się doskonałą chłonnością zanieczyszczeń. Ich budowa przypomina konsystencję pianki na której powierzchni znajduje się bardzo duża ilość mikropęcherzyków otwartokomorowych. Filtr posiada atest PZH, TUV, BPA FREE oraz PHALATE FREE.

2. Filtr ze spiekanego węgla aktywowanego AQUAVITA FCCBL10

Niezbędny do zabezpieczenia membrany osmotycznej. Usuwa z wody od 98% do 99% wolnego chloru, rozpuszczalników chloropochodnych, węglowodorów aromatycznych (poprawia smak i zapach wody), a także do 85% pestycydów pochodzenia chloropochodnego, związków wieloaromatycznych, fenolu, benzenu oraz substancji organicznych. Blok węglowy charakteryzuje się mniejszym pyleniem od granulatu węglowego. Filtr posiada atest PZH, TUV, BPA FREE oraz PHALATE FREE.

3. Żywica MB400 Purolite 

Gotowa do użytku, jednorodna mieszanka anionitu i kationitu firmy Purolite przeznaczona do demineralizacji wody, usuwania zanieczyszczeń szczątkowych. MB 400 ma zastosowanie w domowych i przemysłowych urządzeniach do doczyszczania wody osmotycznej. Puszkę z żywicą można otworzyć, co umożliwia ponowny jej zasyp. Żywicę do zasypu można kupić na innych naszych akcjach. Wkład pasuje do 10 calowych korpusów.

4. Membrana osmotyczna PENTAIR TLC-75

Pół-przepuszczalna membrana osmotyczna składa się z wielu warstw nawiniętych na perforowany trzpień umieszczony wewnątrz membrany. Zanieczyszczona woda wtłaczana jest pod ciśnieniem na powierzchnię membrany, gdzie cząstki wody przenikają przez mikroskopijne pory membrany. Zanieczyszczenia zostają wydzielone i odrzucone do odpływu. Idealnie oczyszczona woda przedostaje się przez otwory do centralnego trzpienia i pod wpływem ciśnienia wypływa z membrany.  Membrana zatrzymuje 96-99 % rozpuszczonych w wodzie zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, metali ciężkich oraz pierwiastków radioaktywnych wielkości 0,01 mikrona.

Wydajność 75 GPD (Galon Per Day) / 270L na dobę (przy zachowaniu odpowiednich parametrów wody zasilającej).

4.jpgd100.jpg

Wymiary:

1. Wysokość: 39,5cm

2. Głębokość: 15cm

3. Szerokość: 38,5cm

wymiar2.jpg

Zestaw zawiera:

  • Filtr RO4 
  • membranę Pentair Water 75 GPD produkcji USA
  • wkład węglowy FCCBL10 AquaVita
  • wkład sedymentacyjny FCPS20 AquaVita 
  • wkład demineralizujący z żywicą MB400
  • przyłącze (obejma) kanalizacji
  • ogranicznik ścieku
  • przyłącze wody (1/2, 3/8 bądź 3/4 cala)
  • 5m wężyka

Parametry techniczne
Aqua Vita
RO4AVD75P
Opinie
Oceń 

wow

Filtr akwarystyczny osmoza, który kupiłem, przekroczył moje oczekiwania. W krótkim czasie poprawił jakość wody, a obsługa była na tyle łatwa, że nawet nie-ekspert poradziłby sobie z montażem.

Oceń 

super

Ostatnio zainstalowałem filtr osmozy do mojego akwarium, i muszę przyznać, że efekty są imponujące. Woda jest klarowna, a ryby zdają się być bardziej zdrowe. Polecam

Oceń 

elegancko

Filtr akwarystyczny, który zakupiłem, okazał się strzałem w dziesiątkę! Woda w moim akwarium jest teraz znacznie czystsza, a montaż filtru był prosty nawet dla początkującego.

Oceń 

super

produkt wysokiej jakosci

Oceń 

maje rybki są zadowolone

jw.

Oceń 

wsparcie

Obsługa klienta w sklepie jest profesjonalna i pomocna. Zawsze mogę liczyć na ich wsparcie

Oceń 

Świetnie

Demineralizator działa świetnie

Oceń 

Super

Łatwy montaż dobra jakość tylko podłączyć do sieci. Bardzo polecam.

Napisz swoją opinię

RO4 Aqua Vita DEMI filtr akwarystyczny osmoza 75gpd

RO4 Aqua Vita DEMI filtr akwarystyczny osmoza 75gpd

4-stopniowy filtr odwróconej osmozy z membraną 75GPD oraz żywicą MB400 do wytwarzania wody demineralizowanej.

Napisz swoją opinię
Powiązane produkty
Produkty tej samej kategorii

Śledź nas na Facebooku