• Płatności

Filtry odwróconej osmozy bez zbiornika | MojaWoda.com

Filtry odwróconej osmozy bez zbiornika

Co to jest odwrócona osmoza?

W przyrodzie osmoza polega na tym, że substancja o niższym stężeniu spontanicznie przepływa przez membranę do tej, która posiada stężenie wyższe. W przypadku osmozy odwróconej, jak sama nazwa wskazuje, wymiana odbywa się… odwrotnie. Ponadto jest to proces wymuszony, w którym wykorzystuje się odpowiednie ciśnienie

Filtry z odwrócona osmozą – modele bez zbiornika w ofercie MojaWoda.com

Stosowanie filtrów odwróconej osmozy niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak m.in.: zmiękczenie wody, wzbogacenie jej o niezbędne pierwiastki (np. magnez czy wapń) czy jonizacja pozwalająca na neutralizację pH płynów ustrojowych.

W sklepie MojaWoda.com znajdziesz najwyższej jakości filtry z systemem odwróconej osmozy w wariancie bez zbiornika. Sprawdź naszą ofertę, która obejmuje modele jedynie uznanych marek!

Filtruj

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Aktywne filtry

Marka: wodaRO

RO400 Filtr wody bezzbiornikowy odwrócona osmoza + Biocera

Recenzje: 0

Nowoczesny, bezzbiornikowy i oszczędny system odwróconej osmozy. Posiada membranę 400 GPD, dzięki której krystalicznie czysta woda wytwarzana jest na bieżąco. W zestawie z dodatkowym wkładem alkalizującym i jonizującym wodę Biocera AntiOxidant Alkaline oraz podwójną wylewką.

Cena 2 099,00 zł Cena podstawowa 2 348,00 zł
Więcej
grade PROMOCJA

Śledź nas na Facebooku