• Płatności

 • -100,00 zł
grade PROMOCJA

Aquaphor Morion filtr do wody osmoza + Biocera

Ocena 

Nowoczesny, niezwykle kompaktowy i oszczędny system odwróconej osmozy z 5 litrowym zapasem czystej wody. W zestawie z dodatkowym wkładem alkalizującym i jonizującym wodę Biocera AntiOxidant Alkaline.

1 439,00 zł
1 339,00 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Ilość
Dostępny

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Aquaphor Morion filtr do wody osmoza + Biocera

Aquaphor Morion filtr do wody osmoza + Biocera

Nowoczesny, niezwykle kompaktowy i oszczędny system odwróconej osmozy z 5 litrowym zapasem czystej wody. W zestawie z dodatkowym wkładem alkalizującym i jonizującym wodę Biocera AntiOxidant Alkaline.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

AQUAPHOR RO-101S Morion

Nowoczesny, niezwykle kompaktowy i oszczędny system odwróconej osmozy z 5 litrowym zapasem czystej wody. 

W zestawie z dodatkowym wkładem alkalizującym i jonizującym wodę Biocera AntiOxidant Alkaline.

System odwróconej osmozy RO-101S Morion rozwiąże wszelkie problemy związane z wodą wodociągową i skutecznie zastąpi wodę butelkowaną klasy premium. Niezależnie od jakości wody wodociągowej, Morion skutecznie usunie z wody wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia, metale cięzkie, bakterie i wirusy. Zastosowana w systemie membrana skutecznie usunie twardość wody. 

Filtr różni się od tradycyjnych systemów dostępnych na rynku. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie, które zamiast oddzielnego zbiornika, który zwykle zajmuje dużo miejsca, posiada wbudowany 5-litrowy zbiornik wodno-wodny. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić o połowę więcej miejsca pod zlewem. System pracuje nawet przy niskim ciśnieniu wody w wodociągu, oszczędza do 9 ton wody rocznie. 3-osobowa rodzina w ciągu doby wypija 9 l wody, woda butelkowana kosztuje około 0,75zł/l. Z systemem Morion litr wody kosztuje jedynie 10 GROSZY!

Przefiltrowana woda jest całkowicie bezpieczna, miękka i smaczna, idealna do przygotowywania posiłków dla dzieci. System Morion usuwa z wody sole wapnia i magnezu, zapewniając tym samym ochronę i dłuższą żywotność urządzeń gospodarstwa domowego takich jak: czajnik, ekspres do kawy, żelazko, nawilżacz powietrza i t.d.

Zalety systemu odwróconej osmozy MORION

 • Zachowasz wymienne wkłady filtrujące na dłużej
 • Najłatwiejsza obsługa, serwis i eksploatacja z wszystkich urządzeń dostępnych na rynku
 • Bezpieczne, ekologiczne materiały połączone z niepowtarzalnym designem
 • 2 x niższe koszty eksploatacji niż tradycyjne systemy odwróconej osmozy - możesz zaoszczędzić do 9 ton wody rocznie !
 • Miękka woda - lepszy smak potraw i napojów, brak kamienia w czajniku.
 • System działa przy niskim ciśnieniu bez dodatkowej pompy elektrycznej.

Woda przepływając przez ten system poddana jest 4 etapom filtracji:

 1. K5 - Wymienny wkład filtrujący wykonany w 100% z polipropylenu. Wykorzystywany jest jako filtr wstępny do zatrzymania zanieczyszczeń mechanicznych, takich jak piasek i rdza. Chroni dalsze etapy filtracji. Stosowany w filtrach z oddzielną wylewką. Usuwa zanieczyszczenia do 5 mikronów.
 2. K2 - Wymienny wkład filtrujący wykonany zgodnie z technologią bloków węglowych z zastosowaniem włókna Aqualen i aktywowanego węgla kokosowego. Skutecznie usuwa z wody związki organiczne i aktywny chlor. Usuwa zanieczyszczenia do 3 mikronów. Jonowymienne włókno Aqualen wraz ze zmodyfikowanymi selektywnymi związkami chelatującymi dogłębnie i skutecznie usuwa z wody metale ciężkie. Zawiera bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej.
 3. RO-50S - Membrana osmotyczna stosowana jest w systemach odwróconej osmozy serii RO. Oczyszcza wodę z większości zanieczyszczeń, występujących w wodzie wodociągowej, jak również usuwa z wody bakterie, wirusy i cysty. Obniża nadmierną twardość wody z dowolnego poziomu początkowego.
 4. K7M - Wkład mineralizujący wzbogacający wodę w potrzebne dla zdrowia minerały. Stosowany w systemach RO.Zmodyfikowane jonowymienne włókno Aqualen rozprowadza strumień wody po całej powierzchni filtracyjnej, co umożliwia uzyskanie najwyższego jakości filtrację. Zawiera bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej. Wkład wzbogaca wodę w odpowiednią ilość minerałów takich jak magnez i wapń, nie powodując zwiększenia twardości wody i wytrącania się kamienia. Przywraca wodzie pierwotny smak i pomaga w zapobieganiu chorób serca.

Wkład alkalizujący i jonizujący wodę Biocera AntiOxidant Alkaline.


Wydajny, bazujący na minerałach wkład antyoksydacyjny, renomowanego koreańskiego producenta Biocera. Opatentowana technologia Biocera zawarta w dużym (rozmiar 2,5"x11") wkładzie filtracyjnym. Wkład jonizuje wodę, podnosi pH oraz obniża ORP (potencjał redukcji utleniania) nawet do  -750 mV.

Ujemny wskaźnik ORP (redox czyli potencjał utleniająco-redukujący) powoduje, że woda działa jak antyoksydant. Wskaźnik ORP dodatni powoduje, że woda ma właściwości utleniające, czyli w skrócie, zamiast regenerować nasz organizm, przyspiesza starzenie się komórek.

W “cudownych” źródłach potencjał REDOX jest niższy niż -200 mV. Wkład BIOCERA A-A obniża ORP do nawet do -750 mV. Taka woda nabiera właściwości silnego i naturalnego antyutleniacza (dużo wolnych elektronów) i przeciwdziała procesom starzenia się organizmu.

Zalety:

 • Ma właściwości odkwaszające i sprzyja utrzymaniu równowagi kwasowo – zasadowej.
 • Przeciwdziała chorobom, m.in. dnie moczanowej, cukrzycy, nadciśnieniu, kamicy nerkowej, nadkwasocie żołądka, otyłości, nowotworom, refluksowi żołądka.
 • Korzystnie wpływa na poziom cukru, trójglicerydów, cholesterolu i kwasu moczowego.
 • Wzmacnia system odpornościowy między innymi poprzez swoje działanie antyutleniające, sprawną eliminację toksyn i lepsze odżywienie oraz dotlenienie komórek.
 • Przeciwdziała przewlekłemu zmęczeniu. Osoby pijące wystarczającą ilość dobrej jakości wody bardzo szybko odczuwają efekty w samopoczuciu i przypływie energii.
 • Dobrze nawadnia i wspomaga usuwanie toksyn. Budowa cząsteczki wody alkalicznej pozwala na jej przenikanie przez błony komórkowe co prowadzi do odpowiedniego nawodnienia. Woda “normalna”, o wysokim dodatnim potencjale redox (ORP) nie ma tej właściwości bo jej budowa nie pozwala na przenikanie do komórek.
 • Dotlenia komórki. Chroni to między innymi przed rozwojem nowotworów, które najlepiej rozwijają się w środowisku o niskiej zawartości tlenu (czy też beztlenowym). Przy braku odpowiedniej ilości tlenu zachodzą procesy fermentacji w wyniku których powstają kwasy – środowisko bardzo sprzyjające chorobom i starzeniu się organizmu.
 • Opóźnia zmęczenie mięśni. dzięki działaniu buforującemu na kwas mlekowy powstający podczas wysiłku fizycznego. Dzięki temu osoby uprawiające sport wolniej się męczą i zyskują więcej energii

NOWOCZESNY SATYNOWY KRAN

Wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje komfort użytkowania oraz niezawodność. Umożliwia stałe pobieranie czystej, zmineralizowanej wody.

NIEZWYKŁA ŁATWOŚĆ WYMIANY WKŁADÓW FILTRUJĄCYCH.

W celu wymiany wkładu wystarczy nacisnąć przycisk zabezpieczający (1) a następnie odkręcić wkład (2)

INSTRUKCJA MONTAŻU SYSTEMU W ZESTAWIE I NA YOUTUBE !

https://www.youtube.com/watch?v=llkcl7wbYtc

WYMIARY SYSTEMU :

wysokość : 420 mm szerokość : 371 mm głębokość : 190 mm

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU :

 • FILTR AQUAPHOR MORION RO-101S z zamontowanymi wkładami filtrującymi
 • stylowa chromowana wylewka do czystej wody
 • wężyki podłączeniowe JG x 3 szt.
 • obejma odpływu wody do kanalizacji
 • przyłącze wody 1/2' z zaworem kulowym
 • korek serwisowy
 • Wkład alkalizujący i jonizujący wodę Biocera AntiOxidant Alkaline.
Parametry techniczne
Opinie

Napisz swoją opinię

Aquaphor Morion filtr do wody osmoza + Biocera

Aquaphor Morion filtr do wody osmoza + Biocera

Nowoczesny, niezwykle kompaktowy i oszczędny system odwróconej osmozy z 5 litrowym zapasem czystej wody. W zestawie z dodatkowym wkładem alkalizującym i jonizującym wodę Biocera AntiOxidant Alkaline.

Napisz swoją opinię
Produkty tej samej kategorii

Śledź nas na Facebooku